Novinky

Poprvé na webu češtiny pro cizince?

Internetové stránky „Čeština pro cizince“ byly vytvořeny za účelem poskytnutí informací všem, kteří se o studium češtiny zajímají, tzn. chtějí si svou znalost češtiny zlepšit a docházet do některého z kurzů češtiny pro cizince v Brně, příp. si potřebují češtinu udržovat na již dosažené úrovni.
Na webu „Čeština pro cizince“ naleznou potřebné informace i přátelé či rodinní příslušníci těch, kdo by se rádi česky učili, ať už v Brně, Praze, Plzni či přilehlém okolí.

Proč se učit česky s námi?

Nabízíme komplexní služby v oblasti výuky českého jazyka pro cizince v Brně, v Praze a v Plzni.  Již dlouhodobě máme nejširší nabídku kurzů češtiny v Brně a Jihomoravském kraji. Naše kurzy českého jazyka jsou rozděleny do 5 základních úrovní, které čítají celkem 10 na sebe navazujících kurzů všeobecné češtiny. Na výběr je pro zájemce o češtinu pro cizince 7 typů kurzůindividuální výuka češtiny a výuka češtiny on-line.

Pro naše studenty češtiny organizujeme a pořádáme nejrůznější doprovodné akce, kde si svou češtinu procvičí v různých situacích, při hrách či dalších činnostech. Během těchto aktivit se studenti dozví mnohé informace a zajímavosti o české kultuře, České republice apod., na které při výuce češtiny není tolik času. Více k pořádaným akcím naleznete v anglické sekci Events. O pořádaných akcích se můžete dočíst i na našem blogu.

Dotazy Vám ochotně zodpoví kompetentní nejen anglicky mluvící koordinátoři kurzů. K výhodám studia češtiny u nás patří příjemné prostory pro výuku a rovněž výborná dostupnost  učeben v centru Brna. Firemní a individuální výuku češtiny zajišťujeme i v Praze a Plzni.