Web čeština pro cizince je provozován Jazykovým centrem Correct.

snadná dostupnost

Naše jazykové centrum se nachází v samém centru Brna, pár kroků od Náměstí Svobody.

zaměření na češtinu pro cizince

Široká nabídka výuky češtiny pro cizince zahrnuje individuální výuku češtiny, kurzy všeobecné češtiny, letní kurzy češtiny a intenzivní kurzy češtiny, víkendové kurzy češtiny a další. Všechny kurzy vyučují zkušení lektoři s univerzitním vzděláním zaměřeným na český jazyk. Individuální a firemní výuku češtiny zajišťujeme i v Praze a Plzni.

opravdu malé skupinky

V našem centru znamená pojem „skupinové kurzy“ výuku v počtu 4 až maximálně 8 studentů – 8 je garantované maximum. Nejsme příznivci masové výuky, protože přikládáme velkou důležitost individuálnímu přístupu a tomu, aby každý účastník kurzu měl dostatek prostoru pro procvičování mluveného projevu.

snadnější už to být nemůže

Všichni naši koordinátoři mluví anglicky. Jako cizinec se tedy nemusíte obávat komunikace během vybírání kurzu a přihlašování na kurz. Protože čeština pro cizince je naší specializací, máme vždy velký výběr termínů výuky. Abychom Vám pomohli co nejlépe vybrat kurz, umožňujeme vyplnění a ohodnocení rozřazovacího testu češtiny pro cizince, který lze vyplnit v pohodlí domova.

další příležitosti

Kromě výuky češtiny pořádáme pro své studenty a pro zájemce o osvojení českého jazyka doplňkové akce, při kterých si rozšíří své znalosti o české kultuře, historii, zvycích atd. nad rámec našich kurzů. Využít můžete rovněž překladatelské služby z/do českého jazyka.

V centru Brna pro Vás vyhotovíme jak odborné překlady, tak soudní překlady (např. překlady matričních dokumentů jakou jsou překlady rodných listů, překlady oddacích listů a dalších dokumentů).

Pokud rádi čtete a nechcete si kupovat jednu knížku za druhou, můžete si zapůjčit knížky ve svém rodném jazyce z naší Cizojazyčné knihovny.

Nezapomínáme však ani na našince a kromě kurzů češtiny pro cizince organizujeme kurzy češtiny pro Čechy. V naší nabídce jsou rovněž jazykové kurzy dalších jazyků. Jsou to například:

Provozujeme web o jazykových úrovních dle Společného evropského referenčního rámce.